Penzion Martin, Janské lázně

Kam dále vyrazit?

Tipy na další volnočasové aktivity v okolí penzionu Martin***. Vyzkoušejte lanový park, zahrajte si minigolf nebo gol a projeďte se horským výletním vláčkem!

LANOVÝ PARK Janské Lázně

Lanový park je rozdělen do dvou okruhů - malý a velký. Malý okruh trvá přibližně 1 hodinu a má 20 překážek, mezi nimi i jízdní kolo nebo sáňky, barmské mosty, kladnové lanovky. Velký okruh má 40 překážek ve výšce 4-12 m a trvá přibližně 2 hod, při kterých si vyzkoušíte i tarzaní skok do sítě z výšky 12ti metrů. Velký lanový park je jištěn ferratovým systémem, se kterým vás naučí pracovat profesionální instruktoři na trenažeru ještě před výstupem do lan.

Dětem pod 140 cm nebyl doposavad přístup do lanových parků díky výškovému omezení povolen. V Janských Lázních jsme postavili první lanový BABYPARK, který je určen dětem od 100 do 140 cm výšky. Děti jsou jištěny bezpečným samojistícím zařízením.

MINIGOLF Janské Lázně

Minigolfové hřiště se nachází 60 metrů od Penzionu Martin. K osmnácti jamkovému hřišti patří restaurace s občerstvením.

Golfové hřiště v Mladých Bukách

Golfové hřiště v Mladých Bukách se může pochlubit jednou z nejkrásnějších vyhlídek v zemi. Jeho areál nabízí bezkonkurenční výhledy na Krkonoše včetně jejich dominant Černé hory a Sněžky a na překrásné Vraní vrchy a Zvičinu. Součástí areálu je 18jamkové hřiště, šestijamkové hřiště se cvičnými chipping a putting greeny a krytý driving range včetně zázemí a osvětlení. Na původní devítku dle návrhu Václava Hrubého (par 34), která prošla dílčími úpravami, navázalo děvět nových jamek vyprojektovaných společností Golfer (par 36). Nová devítka nabízí nejenom mix pestře projektovaných jamek a rozličných herních situací, ale také otvírá ty nejkrásnější výhledy na Sněžku.

Vyhlídkové jízdy VÝLETNÍM VLÁČKEM

objednávka na tel. 721 210 459 nebo 607 930 155

Okružní jízda trvá přibližně 1h 45 min. Vláček má stanoviště na autobusovém nádraží na kolonádě. Cesta vede centrem lázeňského města, kolem spodní stanice lanovky na Černou horu až na hlavní silnici. Od Lesního domu pak stoupá směrem na Modrokamennou boudu. Cestou se Vám naskytne krásný výhled na část Janských Lázní a okolí. Na Modrokamenné boudě je ve výšce 795 m.n.m. 30 minut pauza na občerstvení. Vláček se pak vrací stejnou cestou až k Lesnímu domu, nejede však zpátky do centra, ale směrem na Hoffmanovu boudu. Kousek před ní odbočuje na lesní cestu a další, čtvrt hodinová přestávka je na rozhledně Zlatá vyhlídka ve výšce807 m.n.m. Poté pokračuje Rudolfovou vycházkovou stezkou. Cestou míjí Panský pramen a pramen starosty Exnera, projede areálem Vesna a Dolní promenádou se vrací zpět na kolonádu.


Penzion Martin, Sportovní 205, 54225 Janské Lázně, Česká republika | Tel.:(+420) 731 495 600 | e-mail: rezervace[zavináč]penzionmartin[tečka]cz | GPS: N 50°38'7.084" E 15°46'56.029"
Přejít na: úvodní stránka | o penzionu | novinky | fotogalerie | služby | ceník |kontakt

Jsme na facebooku!

Jsme na Facebooku